Sipariş Bilgisi ve Teslimat 

Kargo Firmalarının Gönderi Alanı

Kargo firmasının gönderi alanı kapsamında olması şartıyla siparişleriniz Türkiye sınırları içerisinde dilediğiniz adrese ulaştırılır. 

Teslimat Süreleri


Siparişinizin Hazırlanması

Sipariş ettiğiniz ürünlerin kargoya verilme süreleri ürün detay sayfalarında yer almaktadır. Siparişiniz kayseriligurme.com tarafından kargoya verildikten sonra bir e-posta ile bilgilendirileceksiniz. 

Aynı sipariş içerisinde kargoya teslim süresi olası daha uzun olabilecek bir ürün varsa, siparişinizdeki ürünlerin tamamı hazırlandıktan sonra, tek seferde kargoya verilir. 

Siparişinizin Takibi

Siparişinizin kargoya verildiğine dair size gönderilen e-posta'dan 24 saat sonra Hesabım menüsü altındaki Siparişlerim bölümünden gönderinizin durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Kargoya Verilen Siparişlerin Teslimat Adresinize Sevkiyatı

Siparişleriniz kargo firmasına teslim edildikleri tarihten itibaren; 
1 ile 3 iş gününde, 

kayseriligurme.com kargo firmalarına teslim süreçleri resmi ve dini tatiller hariç hafta içi her gün, kargo firmalarınca dağıtım süreçleri ise Pazar günleri ve resmi ve dini tatiller hariç her gün yapılmaktadır. 

Kargo Firmasının Teslimat Anında Size Ulaşamadığı Durumda

Kargo firması siparişinizde belirttiğiniz teslimat adresinize 2 kez uğrayacak, 2 uğrama sonucunda da teslimatı yapacak kimseyi bulamaması durumunda ürünler kayseriligurme.com - Kayserili Gurme Unlu Mamülleri Gıda San. ve Tic. Limited Şirketi 'ne geri getirilecektir. Bu durumda kayseriligurme.com Müşteri Hizmetleri ile bağlantıya geçmeniz durumunda ürünler isteğiniz doğrultusunda yeniden kargoya verilebilir. 

Kargo Ücretleri

kayseriligurme.com İnternet mağazasından sipariş verdiğiniz ürünlerin kargo ücreti orijinal ambalajlarının hacimlerine (desilerine*) göre hesaplanmaktadır. Gönderilerin yapılacağı il-ilçe bilgisinin kargo ücretine etkisi yoktur. 

Desi olarak adlandırılan bu ölçümleme sistemine göre bir ürünün desisi santimetreküp cinsinden hacminin 3000'e bölünmesiyle hesaplanır. Desileri ondalıklı rakam olan ürünlerin kargo fiyatları üste yuvarlanarak hesap edilir. Bu ücret ödeme sayfasında toplam tutarınıza eklenerek tahsil edilir.